Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Hned první zápas čtvrtého kola byl opravdovou malofotbalovou lahůdkou, když se úřadujícím mistrům, Atléticu Most, postavila Jablíčka Chomutov. Toto utkání skutečně sneslo nejvyšší nároky a přítomní diváci si užívali skvělou podívanou.

Byť se Jablíčka prezentovala velmi kvalitním výkonem, na perfektně fungující Atlético to nestačilo. Soupeři opouštěli hřiště za konečného stavu 4:1 pro mistry. Ofenzivu Atlética táhl především Matěj Koudelka (2+1) podporovaný Dominikem Dolejším (0+2). Za Jablíčka v druhé půli korigovala jejich nová posila, Stanislav Levý po asistenci Marka Vaita. Gólman vítězů, Václav Šlégr, se s jediným obdrženým gólem stal brankářem tohoto kola.

Po tomto skvělém zápase následoval střet mezi Inseminátors FC a proOFFICE. Hráči proOFFICE pokračují ve zlepšených výkonech této sezóny, ale na silné Inseminátors to nestačilo. Ti, tažení Martinem Bočkem (1+3), dokázali v utkání zvítězit 5:2 po poločase 3:1. Bočka v útoku doplňovali zejména Saša Lokes a Jan Pyskatý (oba 1+2). Oba góly poražených vstřelil agilní Ondřej Čvančara.

Třetím zápasem dne bylo střetnutí mezi Švejkem a GMS Most. Velmi dobře hrající Švejk i po tomto utkání čeká na své první vítězství v lize. Tentokrát podlehl 2:5 po půli 1:4. Ofenziva vítězů měla již tradičně jméno Petr Bohata (1+3). K němu se tentokrát připojil Lukáš Haspra (2+1). Za Švejka pálili Zdeněk Tureček a Tomáš Wozniak (oba 1+0).

Následoval zápas mezi Gamblers Most a VEM Most. Gambleři byli v tomto utkání logicky velkými favority, ale k utkání nastoupili v počtu pouze 4+1 a celou dobu tak hráli v oslabení. Na druhou stranu hráči, kteří za ně dorazili, měli vysokou kvalitu a ta nakonec dokázala bohatě kompenzovat přesilovku soupeře. Gamblers Most i přes tento handicap slavili jasnou výhru 15:3. Skutečně málokdy vídaným výkonem se pod toto skóre podepsal Macháček. Ovšem nikoliv Michal, jak je obvyklé, ale jeho bratr Zdeněk. Ten zápas dohrál se zápisem 10+0. K jeho deseti gólům se z hrstky jeho spoluhráčů připojili hlavně David Macko (3+6) a Robert Dvořák (2+5). V dresu VEM Most svou kvalitu opět osvědčili Jan Herák (2+0) a Tomáš Vítek (1+1).

Kolo uzavřelo dlouho vyrovnané utkání mezi Avengers Most a Katalánci. Ti letos hrají ve velké formě a i toto střetnutí nakonec dokázali zlomit na svou stranu, byť v samém začátku s Avengers dokonce 0:2 prohrávali. V druhém poločase však již dominovali a slaví výhru 3:10. Nejproduktivnějším Kataláncem byl v tomto zápase Ondřej Hlaváček (4+2). Dalšími, kdo na sebe upozornil, byli Marek Bartoš (1+3), Miroslav Pšenička (1+2) či Antonín Fišer (1+1). Všechny góly Avengers již tradičně nesou jméno skvěle hrajícího Pavla Exnera (2+1).

Čelo ligové tabulky má stále podobu prvního Atlética Most a v jednobodových odstupech druhých Katalánců a třetích Gamblers Most.

Nejproduktivnějšími hráči ligy jsou aktuálně první Petr Bohata (16+7), druhý jeho spoluhráč z GMS Most Vít Popelka (5+16) a třetí Adam Koudelka (13+6) z Atlética Most.

Bohata je se šestnácti zásahy rovněž nejlepším střelcem, před třináctigólovým Adamem Koudelkou a v tomto kole střelecky explodujícím Zdeňkem Macháčkem (10) z Gamblers Most.

Nejlepším nahrávačem MLMK je s velkou převahou Vít Popelka (16 asistencí), před Martinem Bočkem z Inseminátors FC a Davidem Mackem z Gamblers Most (oba 9 asistencí).

Mezi gólmany s více odchytanými zápasy září Miloslav Aschenbrenner (průměr 2,50 obdrženého gólu na zápas) z Katalánců, před Ondřejem Bírem (3,50) z Gamblers Most a Petrem Walzem (4,50) z proOFFICE.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací