Sobota 11. červenec 2020
Svátek má Olga

Ústecký kraj - Již šestým rokem certifikuje Destinační agentura Dolní Poohří značkou „Poohří regionální produkt®“ jedinečné služby, zážitky a výrobky z regionu podél řeky Ohře. Další kolo přijímání žádostí o certifikáty začíná první březnový den.

Zájemci o certifikáty, které spravuje Asociace regionálních značek ve spolupráci s Destinační agenturou Dolní Poohří, se mohou hlásit do 22. března. Podrobné podmínky a formulář žádosti najdou žadatelé pod tímto odkazem: http://www.dolnipoohri.eu/poohri-regionalni-produkt/.

Oceňuje se v kategoriích zážitek, služba nebo výrobek. Komise, která zasedne v průběhu dubna již po jedenácté, se zaměřuje na regionální původ, originalitu či využití místních surovin. „Naším cílem je certifikovat a dále propagovat především nezaměnitelné produkty z našeho regionu, proto pečlivě vybíráme a prověřujeme jednotlivé žadatele,“ vysvětluje postup komise ředitel agentury Ing. Lukáš Pichlík.

Katalog značky „Poohří regionální produkt®“ nyní obsahuje na čtyři desítky služeb, zážitků a výrobků. Úspěšní žadatelé mohou značku a logo využívat na svých produktech a propagačních materiálech. S propagací jim pomáhá také Destinační agentura Dolní Poohří.

„Držitele značky zveme na naše akce. Letos se představí opět na prázdninovém Dni Ohře v Klášterci nad Ohří i dalších programech, které plánuje v sezóně 2020,“ říká ředitel.

V agentuře momentálně vrcholí příprava druhého dílu výpravného Magazínu regionálních značek Vychutnejte si Dolní Poohří, který návštěvníkům umožní nahlédnout k výrobcům a pozve je za originálními zážitky. Čtenáře čeká návštěva kozí farmy nebo vinařství, ochutnají med či domácí paštiky. Za zážitky se s Magazínem mohou vydat po Doupovské dráze, na oslavy sklizně nebo na jachtařské tréninky.

Všechny služby, zážitky a produkty si mohou zájemci prohlédnout na webu www.regionalni-znacky.cz/poohri.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací