Sobota 26. květen 2018
Svátek má Filip
Archivováno

Úštěk - Čerti na Úštěku slaví. Vrtá vám hlavou, co by tak asi mohli pekelníci oslavovat? Rádi vám to prozradíme.

Letošní sezóna je totiž jubilejní – desátá. Ano, je to opravdu tak. Již deset let vás na Úštěku od dubna do října vítají v Pikartské věži vaši oblíbení čertí průvodci, kteří vás s humorem jim vlastním provázejí věží i svými pekelnými sklepy a během prohlídky vám tu a tam připraví i nějakou tu horkou chvilku.

Ani letos tomu nebude jinak. Již tuto sobotu se otevřou vrzající dveře Pikartské věže a krásná Mefista, či sám kníže pekel osobně, vás pozve opět k sobě na návštěvu. A že o zábavu nebude nouze, to vám ani nemusíme připomínat.

Jestliže je mezi vámi někdo, kdo ještě neměl možnost se s pekelníky setkat, rozhodně neváhejte. Věřte, že nebudete litovat. Zpestříte si volné víkendové dny zajímavým výletem a skutečně se pobavíte. Program je určen pro dospělé stejně jako pro děti, které se na Úštěku rozhodně bát nemusí!

0104certi1

Muzeem vás může provést sám kníže pekel osobně. Foto: Muzeum Čertů

Během dubna pro vás budou pekelné brány otevřeny každý víkend, od května pak již každodenně kromě pondělí (s výjimkou pondělních státních svátků).

Mimo víkendy mohou v dubnu navštívit Muzeum čertů i větší skupiny po předchozí telefonické domluvě.

A pokud teď přemýšlíte, čím čerty k jejich „narozeninám“ obdarovat, poradíme, že tím nejlepším dárkem pro ně bude vaše osobní návštěva a především vaše spokojenost a úsměv ve tváři.

Tak ať se vám na Úštěku líbí a brzy s čerty na viděnou!!!

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2017 | E-mostecko.cz | Sushenka.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací