Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Chomutovsko - Smysl pro pomoc v nouzi prokázal kriminalista sloužící v Kadani na Chomutovsku, když pomohl 65letému muži.

Ten minulý pátek večer v obci Málkov sjel na svém jízdním kole do koryta Podkrušnohorského přivaděče a utrpěl přitom vážné zranění. V tu chvíli kolem procházel zmíněný kriminalista, který ve svém volnu s přítelkyní venčil psa a celou událost viděl.

"Neváhal a za mužem do koryta, kterým je přiváděna voda z Ohře do Bíliny, slezl. S pomocí své přítelkyně pak dostal zraněného na břeh a zavolal na tísňovou linku. Dotyčný byl po příjezdu zdravotnické záchranné služby převezen do nemocnice k ošetření a hospitalizaci," popsala záchrannou akci policejní mluvčí Miroslava Glogovská.

Bez pomoci muže, který je ve službách policie už 24 let, a jeho přítelkyně, mohla mít událost i s ohledem na páteční nízké noční teploty pravděpodobně tragický konec.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací