Pátek 23. srpen 2019
Svátek má Sandra

Litvínov - Ve čtvrtek ovládla dětské oddělení knihovny v Litvínově akce Výroba nechutných slizů. Zájem byl takový, že z původního jednoho knihovníka vyhrazeného na akci se počet rozrostl na tři. Posuďte sami, téměř 80 dětí si s úsměvem na tváři odnášelo svůj vlastnoručně vyrobený sliz.

Pro knihovnu a podporu čtenářství dětí měla tato akce skvělý výsledek. V den konání akce 17 obnovených nebo zcela nových dětských registrací, samozřejmě několik dalších v dnech předchozích.

„Tyto akce jsou podle nás velmi důležité. Přivádí do knihovny děti, které by dozajista jinak nepřišly. Cesta ke čtení může být různá a toto je u některých dětí jedna z nich. Tím bych všechny čtenáře rád vybídl ke sledování našeho facebooku a webových stránek knihovny, kde se o jednotlivých akcích dozvíte s předstihem,“ říká Vladimír Kraft, vedoucí dětského oddělení Městské knihovny Litvínov.

  • Vladimír Kraft

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací