Středa 18. červenec 2018
Svátek má Drahomíra

Litvínov, Meziboří - V úterý na části Tesařovy cesty pořádalo Centrum ekologické výchovy VIANA pod záštitou Scholy Humanitas hravé soutěžní dopoledne s názvem Jelení stezka. Na tuto akci se přihlásilo celkem 24 žákovských kolektivů z litvínovských a mezibořských škol a školek.

Celkem se zdejšími lesy prošlo na 340 dětí, jejichž úkolem bylo navštívit vytvořené zastávky a na nich vyřešit zadané úkoly. Pod šumícími korunami stromů tak děti nejen namáhaly hlavičky při řešení rébusů s lesní tématikou, či lovily v paměti předměty ve známé Kimově hře, ale také se vyřádily při pohybových aktivitách, jako byla hra na brtníka, kdy lezly po stromech a schovávaly se v mlází, či procházení provazovým bludištěm poslepu.

1210jelenistezka 1

Děti se na jednom ze stanovišť trefují šiškou do tlamy medvěda

Právě tato hra slavila, spolu s prohazováním šišek tlamou rozlíceného medvěda, či hádáním zvířecích zvuků, největší úspěch. Dohromady zde bylo připraveno 11 stanovišť, na kterých se návštěvníkům věnovali studenti a studentky prvních tří ročníků Scholy Humanitas. Děti dokončily celou cestu veselé a plné nevšedních dojmů.

1210jelenistezka 3

Jelení stezka se dětem líbila, cestu dokončily veselé a plné zážitků

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací