Pátek 26. duben 2019
Svátek má Oto

Most - Muž, který okradl školačku o mobilní telefon a jehož počínání chvíli kriminalisté vyšetřovali také pro podezření z pokusu o únos dítěte, měl krást i jinde. Zjistili to policisté, kteří o případech informovali v pátek dopoledne.

Na nákup za pět prstů si přišel začátkem listopadu do jedné parfumérie. Muž si vybral různé zboží a následně u pokladny sdělil, že mu chybí stokoruna, kterou mu přinese kamarád. Z prodejny odešel ven, při tom se spustil alarm. Pracovnice prodejny za ním vyběhla a muže zadržela. V tašce měl ukryté oční sérum.

Nekradl poprvé, loni byl za krádež potrestán. Lup za téměř dva tisíce korun byl zajištěn a vrácen zpět prodejně. Obviněný Mostečan kradl prý proto, aby měl dárek. Muž má na svědomí i krádež notebooku. V jednom supermarketu u jedné prodejny vylezl na mříž u obchodu, sáhnul do prostoru a tam měl odtrhnout lanko, na kterém byl připevněn notebook, který si přisvojil. Muž kradl, aniž by ho při tom někdo zpozoroval. Notebook za více než 6 tisíc korun údajně prodal.

"Mostečan ve věku 36 let je nyní v policejní cele, policie podala v souvislosti s jeho pokračující majetkovou trestnou činností podnět k návrhu na vazební stíhání," sdělila Ludmila Světláková, mluvčí Policie ČR.

Píšeme blíže k vyšetřování poslední krádeže

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací