Neděle 16. únor 2020
Svátek má Ljuba

Most - Dva mladíky z Mostu obvinil policejní vyšetřovatel z provinění loupeže. K té mělo dojít koncem června v podvečerních hodinách v Mostě.

U nádraží na lávce pro pěší měl jeden z obviněných oslovit mladíka a žádat po něm drobné. Ten jim sdělil, že peníze nemá. Jeden z dvojice měl z kapsy vytáhnout vystřelovací nůž, který držel ve své ruce a po poškozeném znovu požadoval peníze s tím, aby dokázal, že je nemá.

"Poškozený mu z obavy o své zdraví ukazoval peněženku, kde měl drobné a ty musel mladíkům vydat. Obviněný si však všiml papírové bankovky a i o tu poškozený přišel. Dvojice pak utekla na zastávku, kde nasedla do tramvaje a odjela směrem do Mostu," uvedla k průběhu případu mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Ve městě odcizené peníze dvojice násilníků společně utratila. "Vyšetřovatel na jednoho z obviněných podal státnímu zástupci podnět k jeho vazebnímu stíhání a soud návrh akceptoval a mladíka do vazby poslal. Ke zranění poškozené osoby nedošlo. Druhý obviněný je stíhán na svobodě," dodala mluvčí.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací