Pátek 10. červenec 2020
Svátek má Libuše a Amálie

Mostecko - Dopravní policie v říjnu vyjížděla na Mostecku k 96 nehodám. Oproti říjnu 2018 došlo k poklesu o 24 nehod. Informovali o tom policisté v aktuálních statistikách.

Stejně jako loni při říjnových nehodách ani letos nikdo nezemřel, ani neutrpěl těžké zranění. Deset lidí vyvázlo s lehkým zraněním. Škody dosáhly částky 4,26 milionu korun. Jeden řidič byl pod vlivem alkoholu.

V obci Most se stalo 41 střetů, na silnicích I. třídy havarovalo 27 motoristů. Nejčastějšími příčinami dopravních kolizí byl nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti v jízdě a překročení povolené rychlosti.

Tři chodci a jeden cyklista při nehodách utrpěli lehká zranění. V 18 případech se motoristé střetli s lesní zvěří.

Nejvíc havárií se stalo ve středu a v úterý, klid byl na silnicích v neděli. Muži bourali v 44 případech, ženy se na nehodovosti podílely 12x. Nepříznivá doba pro motoristy byla mezi 06. až 10. hodinou, kdy policie řešila 28 nehod, a jen dvě kolize se staly od půlnoci do čtvrté hodiny ranní.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací