Úterý 24. listopad 2020
Svátek má Emílie

Most - Při kontrolní činnosti si strážníci všimli vozidla, které bylo zjevně nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Strážníci vozidlo zastavili a při kontrole zjistili, že vozidlo nemá platnou technickou kontrolu. Řidič se následně sám doznal, že nevlastní řidičské oprávnění.

Strážníci měli také podle chování řidiče podezření, že je pod vlivem návykové nebo psychotropní látky. Na místo přivolali hlídku Policie ČR, která provedla orientační test na přítomnost omamných nebo psychotropních látek, který byl pozitivní. Následně si policisté muže se všemi poznatky převzali k dalším úkonům.

Dalšího řidiče strážníci přistihli, když nerespektoval dopravní značku STOP. Při kontrole dokladů řidič tvrdil, že řidičský průkaz nemá u sebe. Strážníci však lustrací zjistili, že má opakovaně vysloven zákaz řízení. Také tohoto řidiče předali strážníci do rukou Policie ČR.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací