Čtvrtek 13. srpen 2020
Svátek má Alena

Most - Mostečtí kriminalisté odhalili mladíka, který se měl koncem února dopustit v Mostě dvou loupeží. Poslední únorový den oslovil ráno na sídlišti Pod Šibeníkem nezletilého chlapce a ptal se ho na čas. Chlapec se podíval na svůj mobil, neznámý mu sáhl po telefonu a začal se o něj přetahovat.

Nakonec mu mobil z ruky vytrhl a ještě chtěl znát PIN, který mu chlapec z obavy nakonec sdělil, jelikož mu vyhrožoval násilím. Hned druhý den v nedaleké ulici ve stejném sídlišti se v podvečerní době zeptal mladého muže, kolik je hodin. I v druhém případě se stejným způsobem zmocnil cizího mobilu.

"Policisté zjistili, že oba případy má mít na svědomí mladistvý hoch z Mostu, kterého vyšetřovatel obvinil z provinění loupeže. Mobil z druhého případu policisté zajistili. Celková škoda činí 5 200 korun," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací