Čtvrtek 18. srpen 2022
Svátek má Helena

Most - Mostecký autodrom přichází v tomto čase tradičně se zvýhodněnou vánoční nabídkou. Kurzy bezpečné jízdy potěší odpovědné řidiče, jejichž prioritou je chránit životy a zdraví své a svých nejbližších. Pronájem závodního speciálu zase zvedne adrenalin milovníků ostřejší jízdy. Vybírat je ale možné z řady dalších služeb a produktů. Tentokrát mohou zájemci o netradiční, originální a výjimečné dárky pod stromeček využít neobyčejných adventních slev. „Zvolili jsme princip čím dřívější nákup, tím levnější,“ vysvětlila obchodní a marketingová ředitelka společnosti AUTODROM MOST Jana Svobodová.

V praxi to znamená, že kdo nakoupí v týdnu po první adventní neděli, získá nejvýhodnější slevu ve výši 20 procent původní ceny. Naopak, kdo nechá nákup až na týden před Štědrým dnem, spokojí se s pětiprocentní slevou.

Dárky z autodromu jsou vhodné pro muže i ženy, a to nejen fanoušky motoristického sportu. Vánoční nabídka zahrnuje poukaz na kurz bezpečné jízdy, poukaz na kurz bezpečné jízdy – úroveň 2, poukaz na pronájem okruhového speciálu OCR k jízdě na velkém závodním okruhu nebo poukaz na volnou jízdu na vlastním motocyklu po dráze. „Součástí nabídky jsou ale také limitované sběratelské a fanouškovské sety. Obsahují například tričko kolekce Racing Legends, repliku dobového programu závodu slavné Intersérie, fotografie slavných pilotů s podpisem, historické plakáty a další,“ upřesnila Svobodová.

2511autodrom2

Autodrom připravil jako bonus k vánoční nabídce také každodenní soutěž na svých facebookových stránkách. „Kdo zakoupí některý ze zvýhodněných poukazů či produktů, může vyhrát vstupenku na závodní víkend, dárkový předmět nebo zážitkovou akci. Sledujte https://www.facebook.com/autodrommost,“ doplnila Jana Svobodová.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist