Úterý 2. červen 2020
Svátek má Jarmil

Lišnice – Nejméně několik měsíců vídají obyvatelé Lišnice a Nemilkova na Mostecku ve svém okolí zdivočelé domácí prase.

To pravděpodobně uniklo z nějakého chovu. Z jakého nebo komu, to se neví. Dlouhodobě se ale zdržuje v jedné oblasti. Nevypadá, že by domácí zvíře na svobodě strádalo. Je ale velmi plaché a jak vidí nebo slyší lidi, dává se na útěk. Chytit se nenechá. Někteří lidé mu dávají k plotům zbytky jídel, po nažrání se ale hned zase zmizí.

Nepřipojilo se také k žádnému stádu divočáků, kteří jsou v této zemědělské části Mostecka za hipodromem poměrně četní. Záběry pořídila naše redakce v neděli v poledne u Nemilkovského rybníku.

Tvořte i vy s námi aktuální a pestré zpravodajství pro ostatní čtenáře. Povedlo se vám zachytit nějakou kuriozitu? Jste svědky aktuálního dění? Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací