Úterý 7. červenec 2020
Svátek má Bohuslava

Most, Chomutov - Už jste slyšeli o hře Life is Skill, která motivuje děti a mládež k volnočasovým aktivitám?

Vymysleli ji nadšenci z Chomutova, kteří uvedli v život hru, jejímž hlavním cílem je dostat zábavnou formou účastníky ven od počítačů do přírody, kulturních objektů a na sportoviště. Registrované děti a mládež získávají body za účast v různých volnočasových aktivitách.

Spolupracuje se se školami, sportovními spolky, obcemi a dalšími. Momentálně je v rámci hry rozmístěno 247 soutěžních destiček v okresech Chomutov a Most.

Cílem hry je sbírat soutěžní body za různé aktivity, třeba za návštěvy sportovišť, hradů, zámků, knihoven či zoo, prostě všude tam, kde jsou umístěny nálepky, pomocí kterých se informace o návštěvě místa načítá do aplikace v mobilu.

Účastníci jsou následně vyhodnoceni a dle míry jejich zapojení, které je vyhodnoceno z počtu získaných bodů, jsou i odměněni.

Chcete příklad, kde body sbírat? Jednu takovou nálepku najdete třeba na rozhledně Maják u Strupčic, další je na kopci Špičák u Mostu, jiná se nachází na Malé věži zříceniny hradu Hasištejn.

Více informací o hře a lokality bodů naleznete na www.muj.lifeisskill.cz a www.lifeisskill.cz.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací