Úterý 19. leden 2021
Svátek má Doubravka

Chomutov - Medvědí parta v chomutovském zooparku bude znovu v centru pozornosti stovek návštěvníků. Na sobotu 14. března je naplánované jejich symbolické probuzení ze zimního spánku, spojené opět se soutěžemi pro děti.

Pro kluky a holky si organizátoři připravili několik stanovišť, u nichž si děti procvičí nejen přesnou mušku, ale také znalost přírody. „Pro několik vylosovaných soutěžících máme připravenou i drobnou odměnu,“ dodává ředitelka Věra Fryčová. V davu se jistě neztratí ani Maio, rozpustilý maskot zooparku a miláček dětí.

K jarnímu probouzení zve zoopark pravidelně známé osobnosti. Letos z řady herců a zpěvaček vybočí celebrita z úplně jiného oboru, a sice přední český zápasník MMA Karlos ´Terminátor´ Vémola, který bude mít od 14 hodin i autogramiádu.

Samotné probouzení tříčlenné party chlupáčů bude mít osvědčený scénář, tedy nejprve příprava dortů uprostřed jejich výběhu a poté hromadné ´probuzení´ v čele s pozvanou osobností. Akce, která bude probíhat opět u spodní vyhlídky, začíná ve 13 hodin. Naplánovaná je zhruba na dvě hodiny.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací