Pondělí 1. červen 2020
Svátek má Laura

Horní Jiřetín - I v této složité době hledá město Horní Jiřetín možnosti kulturního vyžití pro své obyvatele. Spustilo tedy každodenní čtení pohádek pro děti na dobrou noc.

Pohádkové příběhy se čtou v rámci živého vysílání facebookové skupiny Horní Jiřetín kulturní. „Chtěli jsme trochu zpříjemnit tyto nelehké časy, proto jsme se rozhodli, že je trochu vylepšíme pohádkami. Do projektu jsme zapojili našeho stálého spolupracovníka, skvělého moderátora a baviče Zdeňka Lukesleho a další," okomentoval místostarosta Jiří Beneš.

Pohádky jsou živě vysílány každý den od 20 hodin. Kromě nich se také chystají i další pořady online. Například již tuto neděli (5. 4.) se děti mohou těšit na Koledu onlajn, kterou pro Horní Jiřetín a Černice připraví DIVA-DLO Zdeňka Lukesleho a jeho hosté. „Budeme pro vás mít veselé velikonoční scénky, připomeneme si tradice, zatančíme si, zazpíváme a snad bude aspoň trochu veselo," okomentoval Lukesle.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací