Středa 2. prosinec 2020
Svátek má Blanka

Most - V sobotu 3.října se na kolbišti mosteckého Hipodromu konají Jezdecké hry pod záštitou poslankyně PS Parlamentu ČR Hany Aulické Jírovcové, a to ještě s diváky a návštěvníky. Tyto Jezdecké hry jsou přeložené z 27. září.

Slavnostní zahájení je v 11 hodin a v 11.10 začínají už samotné Jezdecké hry – připravené budou: jízdy zručnosti pro handicapované, jízdy zručnosti pro děti, jízdy zručnosti pro dospělé, zkušební parkurek křížový 50 cm, 60 cm a 70 cm.

Zápisné činí 250,- korun a je v něm zahrnuto občerstvení a cena za účast a předvedený výkon. Jezdecká společnost Hipodrom Most upozorňuje, že všichni jezdci do 18 let musí mít bezpečnostní vesty a během her musí každý dodržovat hygienická a bezpečnostní opatření stanovená vládou.

V sobotu 3. října budou ještě použity současné parkurové překážky. Nové překážky chystá jezdecká společnost Hipodrom Most na další sezónu, a to díky letošnímu finančnímu daru ve výši 50 tisíc korun od společnosti Sev.en Energy.

Sev.en Energy patří již k tradičním podporovatelům Jezdecké společnosti.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací