Pondělí 24. únor 2020
Svátek má Matěj

Litvínov - Hasiči a strážníci litvínovské městské policie aktuálně zasahují u litvínovského zámku. Kvůli silnému větru se tam rozlomil mohutný strom.

Z dvacetimetrového kaštanu se odlomila jeho část a zřítila se přes komunikaci, kterou využívají auta i pěší, hned vedle zámku v Litvínově.

Před bouřlivým počasím opět varovali meteorologové. Jejich výstraha platí až do čtvrteční druhé hodiny ráno.

Lokálně se očekává přívalový déšť s možným intenzivním odtokem vody ze svahů, rychlým rozvodněním malých toků a suchých koryt, zatopení podchodů, podjezdů, sklepů, podemletí komunikací nebo jejich zanesení unášeným materiálem apod.

Nárazy větru mohou lámat větve, vyvracet stromy. Nebezpečí představují také kroupy a blesky. Lze očekávat škody na majetku, výpadky v energetice, problémy v dopravě apod. Je třeba dbát na bezpečnost zejména s ohledem na nebezpečí zásahu bleskem a úrazu padajícími a poletujícími předměty, případně i kroupami.


  • Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace o následcích bouřlivého počasí? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací