Čtvrtek 27. únor 2020
Svátek má Alexandr

Litvínov - Vyšetřovatel mostecké policie obvinil ze zvlášť závažného zločinu loupeže 29letého muže z Litvínova. Ten měl koncem roku v podvečerních hodinách vstoupit v části Chudeřín z chodníku do vozovky před přijíždějící vozidlo. A potom vyděsil jeho řidiče.

Šofér zastavil, neboť nevěděl, proč na něj muž mává a zda nepotřebuje pomoc. "Stáhl okénko a než se stačil zeptat, obviněný na něj zakřičel, aby mu dal všechny peníze s tím, že má u sebe zbraň. Motorista z obavy o své zdraví začal couvat, ale obviněný se proti vozu rozeběhl a zastavil, takže řidič byl opakovaně nucen couvat a zastavovat," popisuje událost mluvčí policistů Ludmila Světláková.

Následně se obviněný snažil vylézt na plot s elektrickým rozvaděčem, což se mu nepovedlo. "Vrátil se na vozovku a tam seděl na chodníku do doby, než na místo přijela hlídka policie a muže zadržela. Obviněný si usnesení o zahájení stíhání převzal ve věznici, kde je nyní ve výkonu trestu," dodala mluvčí Policie ČR.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací