Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Litvínov - Přestupní terminál Citadela v Litvínově na Osadě zná již svého zhotovitele. Nejnižší nabídku na zhotovení podala mostecká firma JMV tech s.r.o. O zakázku se hlásily tři firmy, zhotovení díla za nejnižší částku, tedy zhruba 3,5 mil. Kč bez DPH, tj. více než 4,2 mil. Kč s DPH nabídla již zmíněná společnost.

Akce obsahuje mimo jiné úpravu dvou autobusových zastávek u Citadely, úpravu chodníků, vybudování nových parkovacích míst a úpravu křižovatky ulic Podkrušnohorská a K Loučkám. Chodníkové plochy budou doplněny o dva přechody, místo pro přecházení a bezbariérové prvky. Vykácené dřeviny budou nahrazeny 40 kusy tavolníku.

V průběhu stavebních prací dojde k částečnému omezení dopravy. „Pokud vše půjde ideálním způsobem, firma zahájí práce v říjnu. V případě příznivých klimatických podmínek, a pokud firmu nezasáhnou epidemiologická opatření, by mohla být celá akce dokončena na přelomu roku,“ uvedla vedoucí odboru investic a regionálního rozvoje Lucie Černá.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací