Pátek 22. leden 2021
Svátek má Slavomír

Litvínov - Nezodpovědné jednání řidiče z Litvínova skončilo obviněním z trestných činů. Muž měl řídit nákladní vozidlo s návěsem. Při jízdě mu měla nerovnost komunikace rozhodit návěs s tahačem. Následkem toho se vozidla navzájem poškodila a řidič nemohl pokračovat v jízdě.

Šetřením na místě policisté zjistili, že řidič má platný zákaz řízení všech motorových vozidel. Dechová zkouška vyloučila požití alkoholu, pozitivně vyšel test na návykové látky. Motorista se podrobil lékařskému vyšetření a odběru krve.

"Provedeným toxikologickým rozborem byla v krvi zjištěna přítomnost metamfetaminu. Na vozidle vznikla škoda ve výši 11 tisíc korun. Vyšetřovatel nyní 41letého řidiče obvinil z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a ohrožení pod vlivem návykové látky," sdělila tisková mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Obviněný je stíhán na svobodě a soud ho může potrestat odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací