Středa 23. září 2020
Svátek má Berta

Meziboří - Mezibořští radní vzali na vědomí zprávu o stavu lyžařského areálu. Vyplynulo z ní, že lyžařský areál byl na zimu dobře připraven díky investicím do zasněžovací techniky a vysokému nasazení lidí z Technických služeb Meziboří.

„Za práci, kterou v lyžařském areálu tuto sezónu odvedl on i jeho lidé, si vedoucí technických služeb Pavel Esop zaslouží pochvalu a poděkování,“ uvedl starosta Meziboří Petr Červenka. V letošním roce by měla být zpracována projektová dokumentace na zázemí pro lyžaře a zakoupen nový stopovač pro úpravu běžeckých tratí.

Radní dále schválili výši ocenění pro bezpříspěvkové dárce krve a kostní dřeni. Celkem město ocenilo tři dárce a dle schválených pravidel je odměnilo celkovou částkou 2200 Kč.

Dále byli radní společností EKO-KOM informováni o množství odpadů, které se ve městě vytřídily v loňském roce. Celkem Meziboří v loňském roce získalo od firmy EKO-KOM za tříděný odpad více než 66 tisíc korun. Mezibořští vytřídili 8,7 tun papíru, 5,4 tuny plastu a 8,2 tuny skla.

(ema)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací