Pátek 7. srpen 2020
Svátek má Lada

Most - Na tísňovou linku Městské policie Most oznámila oznamovatelka, že na společné chodbě bytového domu v šestém patře spí neznámý muž, pravděpodobně bezdomovec. Na místě hlídka zjistila muže, který u sebe neměl doklad totožnosti. Při ověřování totožnosti následně strážníci zjistili, že je osobou hledanou Policií ČR. Muž byl převezen na hlídkové oddělení PČR a předán policistovi Policie ČR.

Na tísňovou linku Městské policie Most oznámil oznamovatel, že mu na dveře bytu bouchají dva neznámí muži. K události byla vyslána motohlídka strážníků. Strážníci kontaktovali oznamovatele, který uvedl, že už je vše v pořádku a osoby, které na dveře bouchaly, jsou nyní v bytě, protože přišli za jeho kamarádem, který je u něj na návštěvě. Dále uvedl, že městskou policii volal, protože je neznal. Strážníci provedli kontrolu totožnosti osob a zjistili, že jedna osoba je v místním pátrání Policie ČR.

Pěší hlídka strážníků na tř. Budovatelů při kontrole osoby zjistila, že je kontrolovaný muž na seznamu místního pátrání Policie ČR. Strážníci přivolali motohlídku strážníků, která hledaného muže předala do rukou Policie ČR.

Při kontrolní činnosti uviděli strážníci motohlídky městské policie muže, o kterém ví, že se na území města v minulosti dopouštěl trestné činnosti. Při perlustraci zjistili, že je muž v evidenci osob hledaných Policií ČR. Hledaného následně předali Policii ČR.

V nočních hodinách při kontrolní činnosti u nákupního střediska Kahan uviděli strážníci motohlídky městské policie muže, který je veden v evidenci hledaných osob Policie ČR. Hledaného zajistili a předali Policii ČR. (lou)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací