Pondělí 21. září 2020
Svátek má Matouš

Most - Krajská policie přišla ve čtvrtek odpoledne s informací, že ohledně násilného trestného činu, ke kterému došlo v pondělí 14. října v nočních hodinách na sídlišti Liščí Vrch v Mostě, padlo obvinění z vraždy. Cizinec má mít podíl na smrti spolubydlícího.

Od pondělí 14. října 2019 krajští kriminalisté pracují na objasnění zvlášť závažného zločinu. K tomu došlo v nočních hodinách na sídlišti v Mostě. "Při prověření oznámení na značný hluk v domě nalezla policejní hlídka v bytě muže, který nejevil známky života. Vzápětí policisté také zadrželi muže, kterého podezírali, že má s úmrtím poškozeného co do činění," uvádí krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Včera dopoledne proběhla soudní pitva poškozeného, 50letého cizince. "Ta podle prvotních výsledků potvrdila, že muž zemřel na následky zranění, které mu měl útokem způsobit jeho spolubydlící. Na základě toho policisté věc kvalifikovali jako zvlášť závažný zločin vraždy a z tohoto také včera odpoledne obvinili 39letého muže, také cizince," dodala mluvčí.

Policejní vyšetřovatel zároveň podává podnět k návrhu na jeho vzetí do vazby. Vyšetřování pokračuje.

Podle místních obyvatel byly hlučné noci v bytě cizinců, údajně Rumunů a Bulharů, na běžném pořádku. Svítilo se celé noci, v bytě byl hluk, bývaly slyšet rány do topení. V osudné ráno mělo ležet pod oknem krvavé oblečení.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací