Pondělí 26. červenec 2021
Svátek má Anna

Most - Na policii skončila tento týden 31letá žena z obce na Mostecku, která měla v obchodě krást. Letos byla na policejním oddělení již několikrát pro krádeže zboží, které ukrývala do kočárku.

Tentokrát si do kočárku s dítětem uschovala tablety na praní a sladkosti, to vše v celkové výši 1 650 korun. S kočárkem poté vyšla z prodejny, aniž by cokoliv platila.

"Ostraha ji po odchodu ihned zadržela a přivolala policisty. Lup byl zajištěn a žena byla převezena na služebnu. Tam jí policisté obvodního oddělení předali záznam o sdělení přečinu krádeže a případ šetří ve zjednodušeném zkráceném přípravném řízení," uvedla mostecká mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Podezřelá byla umístěna v policejní cele. Státní zástupce podal návrh na potrestání a soud v Mostě rozhodl o umístění do vazby. Hlídka ženu včera eskortovala do vazební věznice.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací