Neděle 9. srpen 2020
Svátek má Roman

Most - Pracovník bezpečnostní agentury OC Central požádal o pomoc strážníky a uvedl, že se v okolí OC Central pohybuje podezřelý muž a u sebe má údajně nůž.

Na místo byla vyslána nejbližší motohlídka městské policie. Strážníci na místě podezřelého muže zajistili a provedli kontrolu jeho totožnosti. Perlustrací bylo zjištěno, že je muž na seznamu osob hledaných Policií ČR. Strážníci provedli bezpečnostní prohlídku, při které bylo zjištěno, že má u sebe kuchyňský nůž, vidličku a šroubovák.

Další hledaný muž na sebe upozornil krádeží čtyř bonboniér MERCI v OC Kaufland, kde ho zajistila místní ostraha a na místo přivolala strážníky. Strážníci zjistili, že se muž drobné krádeže dopustil opakovaně, ale také že je na seznamu osob hledaných Policií ČR.

Oba muže strážníci předali se všemi poznatky službu konajícím policistům Policie ČR. Strážníci nebyli nuceni použít donucovací prostředky.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací