Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Mostecko - Policisté hlídkové služby v rámci výkonu sledovali silniční provoz a v sobotu kontrolovali v ulici Pionýrů řidičku osobního vozu. Hlídka u ní provedla test na návykové látky, který byl pozitivní na amfetamin.

Další motorista byl kontrolován policisty v ulici Komořanská téhož dne. I u něj vyšel orientační test pozitivně na amfetamin. Oba motoristé se podrobili lékařskému vyšetření a odběru biologického materiálu.

V neděli hlídka zastavila ke kontrole v ulici Budovatelů cizince. Měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol, která byla vyšší než 1,6 promile. Pozitivní dechovou zkoušku na alkohol měl i řidič vozidla, který minulý týden havaroval na Litvínovsku, kde s autem uvízl v tramvajovém kolejišti.

Je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Ostatní tři řidiči si od policie převzali záznam o sdělení podezření ze spáchání trestného činu.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací