Pondělí 6. duben 2020
Svátek má Vendula

Most - Zatím neznámý nepoctivec si přivlastnil o víkendu v Mostě cizí peněženku. O tu přišla jedna žena, která ji zapomněla v převlékací kabince v jednom obchodě s oděvy. Kdosi ji tam našel a místo aby ji odevzdal, si portmonku s finanční hotovostí a doklady ponechal.

Zloděj se dopustil trestného činu zatajení věci. Poškozená vyčíslila hmotnou škodu na částku téměř šest tisíc korun. Případem se nyní zabývají policisté mosteckého obvodního oddělení.

Ti šetří i jiný případ z víkendu, který potvrdil rčení, že příležitost dělá zloděje. "Neznámý nenechavec si všiml v jedné mostecké prodejně volně položeného telefonu na prodejním pultě a ukradl ho. Policisté ve věci zahájili úkony pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedla k případu mluvčí mosteckých policistů Ludmila Světláková.

Poctiví nálezci jsou v Litvínově

Větší štěstí měla žena, která ztratila peněženku v Litvínově. Smysl pro spravedlnost prokázala kolegyně strážníků tamní městské policie i ve svém volnu v pátek odpoledne, když našla v centru města dámskou peněženku s doklady, platebními a zákaznickými kartami a hotovostí. Peněženku předala hlídce strážníků, která ji odvezla majitelce do místa bydliště.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací