Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Most - Vrcholná událost plesové sezony je opět tady! V kulturním domě Repre se uskuteční další, v pořadí již 24. reprezentační ples města Mostu, kterým tradičně vyvrcholí plesová sezona. Naplánován je na sobotu 7. března od 20 hodin ve velkém sále.

Neváhejte a přijďte si koupit lístky do Turistického informačního centra, které sídlí v budově magistrátu každý všední den od 9 do 17 hodin. Volné jsou ještě vstupenky za 400 Kč na sezení a za 200 Kč na stání.

Na co se můžete těšit na letošním reprezentačním plese? Hlavní hvězdou večera letos bude slovenský zpěvák Miro Žbirka s kapelou. K tanci a poslechu zahraje taneční orchestr Klub 49 a na programu je i plesové předtančení taneční formace Demi Dance i scénický tanec. Před půlnocí na taneční parket dorazí účastníci ze StarDance Matouš Ruml a Natálie Otáhalová. Večerem provede oblíbený moderátor Petr Říbal. Nedílnou součástí bude oblíbený fotokoutek.

Pozor, nevyhazujte vstupenky! Každá je slosovatelná. Čekají vás zajímavé a hodnotné ceny, které můžete vyhrát.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací