Neděle 1. listopad 2020
Svátek má Felix

Most - K případu domácího násilí vyjížděli tento týden mostečtí policisté. V jednom mosteckém bytě zjistili, že tam má fyzicky napadat muž svou družku. K útokům má docházet již delší dobu.

Kromě fyzických útoků má muž ženě i vyhrožovat dalším násilím a slovně ji uráží. Hlídka na místě zjistila, že napadání je opakované a intenzita ze strany násilné osoby se stupňuje a toto trvá již dva roky. "Policisté s ohledem na vyhodnocení situace, kdy lze důvodně předpokládat, že osoba se nebezpečného útoku dopustí opětovně, využili zákonného oprávnění a 28letého muže vykázali ze společného obydlí a jeho bezprostředního okolí," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Muž již včera večer vykázání porušil a vyhledal poškozenou v místě bydliště, kde ji měl slovně napadat. Policisté muže na místě zadrželi a umístili ho do policejní cely. Dnes mu policie sdělila ve zkráceném přípravném řízení podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací