Úterý 24. listopad 2020
Svátek má Emílie

Most - Až tříletý trest odnětí svobody může postihnout 33letého motoristu z Mostu. Ten měl řídit na silnici I. třídy osobní vozidlo v nočních hodinách. U prodejny OBI dostal na mokré vozovce smyk, vyjel mimo komunikaci, kde měl narazit do zpevňovací zídky skladového prostoru objektu, dále pokračoval mimo komunikaci až narazil do rohu zídky odvodňovacího kanálu, který měl poškodit.

Od kanálu se vozidlo odrazilo a vrátilo se zpět na silnici, kde zůstalo stát. Řidič se po nehodě podrobil dechové zkoušce na alkohol, která ukázala na hodnotu 1,31 promile alkoholu v dechu.

"Stejný výsledek potvrdilo i toxikologické vyšetření odebraného vzorku krve řidiče. Ten tedy řídil ve stavu vylučujícím způsobilost. Vyšetřovatel Mostečana obvinil z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Hmotná škoda byla odhadnuta na částku 36 tisíc korun," uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací