Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most, Litvínov - Ani tentokrát město Most nezapomene na svého prvního narozeného Mostečánka. Prvního Litvínovánka podpoří i druhé největší město Mostecka.

Prvním Mostečanem se se letos stal chlapec Jakub Wanie. Stejně jako v předchozích letech, i letos se radní rozhodli schválit poskytnutí finančního daru ve výši 20 tisíc korun, který pro syna obdrží jeho matka Iveta Klasová.
Danielka z Litvínova je i prvním miminkem v kraji

Letos město Litvínov na svého prvního občánka nemuselo vyčkávat nijak dlouho. Manželům Nykodýmovým se krásná Danielka narodila těsně po silvestrovské půlnoci v mostecké porodnici. Stala se nejen prvním občánkem Litvínova, ale i Ústeckého kraje. V republice se pak o třetí místo dělila s další malou slečnou. Radní odsouhlasili pro letošního prvního občánka dárek. Rodiče obdrží darovací smlouvu při slavnostním obřadu.

Vítání občánků je naplánováno na sobotu 6. března. Kromě malé Danielky bude starostka města Kamila Bláhová vítat další nové občánky města, kteří se narodili v období od srpna 2020 do ledna 2021.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací