Čtvrtek 18. říjen 2018
Svátek má Lukáš

Most - Vítězem veřejné zakázky na projekt rekonstrukce Repre je společnost Artech. Jde o společnost s pražským sídlem, provozovnu má v Litvínově. Hodnotícími kritérii byla cena, zkušenosti a termín plnění.

Veřejná zakázka na zpracování projektové dokumentace rekonstrukce kulturně-vzdělávacího centra Repre byla vyhlášena v červnu. Ze čtyř přihlášených účastníků byl jeden vyloučen a ostatní vyzváni k podání nabídky. Po hodnocení nabídek se na prvním místě umístila společnost Artech s nabídkovou cenou 14,658 milionu korun bez DPH.

Artech je podepsán pod několika kruhovými objezdy v Mostě, hotelem Loučky v Litvínově či třeba rekonstrukcí porodnice a šestinedělí Nemocnice s poliklinikou Most.

A jaké jsou odhady dalšího průběhu prací? Letošní plesová sezona může být před začátkem prací na rekonstrukci Repre poslední, v té příští už by se mohlo začít se samotnými opravami a úpravami rozsáhlého objektu.

Aktuálně

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací