Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Most - Mostecké házenkářky čeká další velmi náročný týden. Už ve středu 22. ledna v domácí sportovní hale přivítají v rámci česko-slovenské nejvyšší soutěže tým Veselí nad Moravou a hned v neděli je čeká v rámci evropského Poháru EHF turecký tým Kastamonu Belediyesi GSK.

„V této části sezony nás opět čeká velmi náročný týden, přitom ani jeden ze zápasů si nemůžeme dovolit a ani nechceme vypustit. V domácí soutěži sice vedeme tabulku, ale chceme si toto postavení udržet, nejen pro co nejlepší postavení do play off. Do konce základní části nás čeká ještě několik velmi těžkých utkání a to proti Veselí nad Moravou mezi ně jednoznačně patří. V tuto chvíli nepřemýšlíme nad tím, zda hrajeme proti některému z domácích nebo evropských soupeřů, do každého zápasu jdeme s maximálním nasazením a snahou vyhrát. I když je to nesmírně náročné, jsou pro nás ligová utkání nesmírně důležitá, protože nemáme příliš času na klasické tréninky a náročná utkání proti silným soupeřům jako je právě třeba Veselí nás udržují v patřičném nasazení,“ vysvětlil trenér mosteckých Černých andělů Jiří Tancoš.

Nedělní zápas evropského Poháru EHF bude mít pro mostecké házenkářky také speciální náboj. S tureckým týmem se v této sezoně střetly už dvakrát, poprvé na podzim v kvalifikačním turnaji Ligy mistrů, ve kterém se jim je podařilo porazit. Naposledy se oba týmy utkaly před týdnem v Turecku, kde jim ale tým Kastamonu porážku oplatil a zvítězil 33:27. Černí andělé se tak budou chtít před domácím publikem ukázat v tom nejlepším světle a předvést fanouškům skvělou házenou pokud možno korunovanou vítězstvím.

Utkání DHK Baník Most proti SHK Veselí nad Moravou začíná v mostecké sportovní hale ve středu 22. ledna v 18:00 hodin. Zápas Černých andělů proti Kastamonu Belediyesi GSK startuje na tomtéž místě v neděli 26. ledna v 18:00 hodin. Vstupenky na nedělní pohárové utkání jsou v recepci mostecké sportovní haly v předprodeji za 150 korun už od začátku týdne. (pim)

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací