Čtvrtek 19. červenec 2018
Svátek má Čeněk

Litvínov - Šest zápasů bez bodu, nedělní remíza prohra po nájezdech přinesla konečně jeden nový. Taková je nemilá bilance litvínovských extraligových hokejistů. HC Verva Litvínov je na chvostu tabulky.


Určitě vás zajímá, jak celou situaci klub nyní řeší. "Vedení klubu v těchto dnech vyhodnocuje možná řešení, v první fázi se změny budou týkat hráčského kádru. Produktivita týmu je žalostná a s tím je potřeba urychleně něco dělat. Momentálně jednáme o příchodu dvou až tří útočníků a jednoho obránce. Nejsou vyloučeny další změny," uvedl mluvčí klubu Vladimír Novotný.

O výsledku jednání bude litvínovský tým v příštích dnech informovat. Zároveň také poděkoval všem příznivcům za podporu, kterou fanoušci klubu přítomností na zápasech dávají. "A to i v takových nepříznivých chvílích, ve kterých se klub momentálně nachází," dodal Vladimír Novotný.

Podnikání

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací