Sobota 25. září 2021
Svátek má Zlata

Osek – Milovníci železnice, vláčků, romantiky a historie železniční dopravy mohou v sobotu 17. července navštívit osecké nádraží a prohlédnout si Železniční expozici Moldavské dráhy, která je kulturní památkou ČR. Akci pořádá Klub přátel Krušnohorské železnice Most-Dubí-Moldava v Krušných horách. Výstava v budově Nádraží Osek město bude zpřístupněná v čase od 9 do 15.30 hodin.

Expozice na oseckém nádraží nabídne historické nádražní zařízení, železniční modely velikosti tt 1:120 a řadu exponátů, které přibližují historii železnic. K dispozici pro návštěvníky budou i malé suvenýry, jako turistické známky, nálepky, vizitky, magnetky, sada průvodčího, pohlednice a nově také pexeso se železniční tématikou.

Návštěvou expozice můžete podpořit provoz modelových kolejišť. Další zpřístupnění expozice je naplánované na sobotu 21. srpna.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací