Středa 8. prosinec 2021
Svátek má Květoslava

Louny - Autosalon Louny, Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita, to jsou tři výstavy, na které se ve dnech 25. až 27. září můžete těšit na výstavišti v Lounech.

Přestože ve středu 16. září oznámilo ministerstvo zdravotnictví zavedení zpřísňujících protiepidemických opatření, veletrhy zůstávají v nastaveném režimu a podzimní výstavní sezóna na výstavišti v Lounech pokračuje podle plánu. Jak ukázaly již realizované akce DŮM 2020, Člověk v přírodě a Řemesla a kreativita, na výstavišti Louny se úspěšně podařilo nastavit zdravotně-organizační opatření, která maximálně zajišťují bezpečnost a komfort návštěvníků a vystavovatelů.

„Motoristická prodejní a kontraktační výstava na výstavišti v Lounech proběhne a věříme, že i přes složitou dobu si všichni návštěvníci užijí nablýskaných a krásných automobilů 13 značek osobních vozů. Společně pak s „Autosalonem Louny“ lounské výstaviště přivítá i další dvě doprovodné akce, výstavu Rodina a volný čas, která je určená určená pro sportovce, rodiny a děti a výstavu Řemesla a kreativita, kde spatříte rukodělné a originální výrobky, keramiku, autorské oděvy, šperky a mnoho dalšího,“ uvedla Štěpánka Portz, z pořádající firmy Diamant Expo.

Autosalon Louny potěší návštěvníky výstaviště širokou nabídkou firem z oblasti motorismu. Tyto firmy se budou prezentovat především na venkovní ploše výstaviště. Motoristický fanoušek zde bude moci obdivovat 13 značek osobních a užitkových vozů. Některé značky představí své novinky. Většina vystavovatelů do Loun přiváží také předváděcí vozy, takže zájemci si budou moci vysněného krasavce ihned vyzkoušet.

V sobotu mezi 10:00 – 14:00hod se na výstavišti sjedou veteráni a budete moci porovnat historické vozy s posledními novinkami ze světa motorismu.

Na jaké novinky z nabídky automobilek se můžete na Autosalonu Louny 2020 těšit? Naříklad na Opel GRANDLAND X Plug In Hybrid 221kW 8.st automat, NOVÝ CITROEN C3 – v 97 barevných kombinacích. S pískovou metalickou barvou a paketem Bi-color ZDARMA, CITROEN C5 AIRCROSS HYBRID ( PLUG-IN HYBRID), Škoda Superb 4. generace s hybridním pohonem, Škoda CitigoiV, první sériově vyráběný elektromobil.

S velmi zajímavou nabídkou přichází také ke svému stému výročí automobilka Suzuki, připravila pro zájemce o koupi spolehlivých a osvědčených modelů Vitara a S-Cross například navíc k vozu palivo v hodnotě 10.000 Kč v podobě nabité CCS karty, kompletní sadu zimních kol, první servisní prohlídku zdarma, prodlouženou záruku na 5 let nebo na najetých 150.000 km, sadu povinné výbavy a budou moct využít i značkové financování Suzuki s nižší úrokovou sazbou, s úrokem již od 3,99%.

Na místě budete moci sjednat nákup těchto dvou modelů buď s rychlým nákupem z nabízených skladových zásob Autosalonu Most, nebo na objednávku z centrálního skladu s velmi krátkou čekací dobou, cca 14 dnů.

Zatímco tatínci budou vybírat nového čtyřkolového miláčka, ženy společně s dětmi se jistě zabaví na výstavě „Rodina a volný čas“ a „Řemesla a kreativita“, výběrem nové hračky nebo oblečením všechny členy rodiny a výběrem originálního dárku.

Na výstavišti v Lounech vyroste PAINTBALLOVÁ STŘELNICE. Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava! Každý návštěvník si bude moci vyzkoušet tuto zábavnou a napínavou hru.

Závěr tohoto týdne usnadní rozhodování těm, kdo se chystají pořídit si nové auto, připravit se na dovolenou nebo udělat radost svým dětem.

Jako každý rok, tak i letos je připravena soutěž o hodnotné ceny. Na zadní straně vstupenky návštěvník uvede, které auto na výstavě považoval za nejhezčí a která expozice se mu líbila nejvíce. Vstupenky jsou slosovatelné – a třeba štěstí čeká právě na Vás!

Určitě není bez zajímavosti, že vystavovatelé přicházejí s nabídkou výstavních slev, takže tento víkend je také příležitost k výhodným nákupům.

Přijďte se podívat na Autosalon Louny 2020 a Rodina a volný čas a Řemesla a kreativita. V pátek 25. září se brány lounského výstaviště v Masarykových sadech č. 1440 otevřou v 9 hodin, tak jako v sobotu a v neděli. Příjemný a poučný čas tu můžete strávit každý den od pátku do neděle do 17 hodin. Akce je z 90 % venkovní a tak pořadatel akce věří, že si návštěvníci naplno užijí poslední akci letošní sezony.

Dospělí zaplatí za vstupné 50,- Kč, děti a důchodci 30,- Kč, děti do 6 let a držitelé průkazu ZTP-P mají vstup zdarma.

 

 

 

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací