Pátek 29. květen 2020
Svátek má Maxmilián

Klíny - Představte si to, slunce, sníh, krásná příroda okolo a vy celý den na svahu. Není to práce vašich snů? Pokud ano a přitom rádi lyžujete nebo jezdíte na snowboardu a děláte to dobře, můžete si tento sen splnit, jelikož Sport areál Klíny na Mostecku právě teď nabírá na nastávající zimní sezónu instruktory lyžování, snowboardingu nebo posilu do kanceláře.

Je to velmi lákavé, celý den sportovat, poznávat nové lidi a přátele, být na čerstvém vzduchu a dostat za to docela slušně zaplaceno. Pokud je vám minimálně 17 let, staňte se součástí týmu lyžařské školy ve Sport areálu Klíny v zimní sezóně 2019! Horní věková hranice není omezena, v týmu lyžařské školy jsou nadšenci ve věkovém rozmezí 17 až 81 let :) Za tuto práci zde nabízí až 220,- Kč na hodinu, počítáno dle kvalifikace, počtu odučených hodin, cizojazyčná výuka, počet lidí v lekci, měsíční bonusy a další.

Odučit je možné až 10 hodin denně, provoz sjezdovky je přes zimu každý den. Dny, kdy můžete učit si sami naplánujete dle vašich možností v interním online systému z pohodlí domova. S oblečením si není třeba lámat hlavu, protože v lyžařské škole je každému pracovníkovi zapůjčeno firemní oblečení značky MAMMUT.

Areál pro výuku začátečníků patří mezi nejlepší v Česku, Sport areál Klíny využívá k výuce terénních nerovností, například u-rampu, klopenky, boule, sněžný bazén, klapačky a další možnosti. Jde o intuitivní trénink dovedností.

Zájemci o tuto práci se mohou zúčastnit kurzu s profesionálními lektory, kteří mají zkušenosti z celého světa a po absolvování zkoušek se stát profesionálním instruktorem. Také ti, kteří mají licenci propadlou, si ji mohou znovu obnovit. V obou případech ještě před zahájením sezóny. V průběhu celé sezóny jsou v areálu pořádány tréninky pro instruktory za účelem zlepšení jejich dovedností.

Co by měl instruktor umět nebo mít?

  • Zejména pozitivní vztah k dětem, a být pozitivně naladěn. K této práci je také podmínkou absolutní spolehlivost, odpovědnost, pracovitost, nekonfliktnost v kolektivu, dochvilnost
  • dobré lyžařské nebo snowboardové dovednosti, mít touhu získávat nové znalosti a dovednosti v oboru lyžování nebo snowboardingu a cizí jazyk je pro tuto práci velkou výhodou (angličtina/němčina).

Na Klínech hledají i posilu do kanceláře lyžařské školy

Pokud místo práce na sněhu preferujete teplejší prostory, zkuste práci organizátora výuky u počítače v kanceláři. Budete mít na starost rozdělování lekcí mezi instruktory, rezervace, komunikaci s klienty, platby a další příjemné organizační záležitosti.

Pokud vás tato nabídka nebo občasná brigáda zaujala, vyplňte dotazník zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf70RsDazIPo7aKF1pCrsu0xgnFJKYbT58FIMa-DYBufUojSw/viewform a pracovníci Sport areálu Klíny se vám ozvou. Více informací najdete zde: http://www.zimlet.cz/volna-mista

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací