Pondělí 30. listopad 2020
Svátek má Ondřej

Most - V mostecké ulici Skyřická hlídka městské policie zjistila zaparkované vozidlo značky Škoda Fabia zelené barvy a na místě řidiče seděl podnapilý muž. Strážníkům sdělil, že ho sem odvezl jeho kamarád, na kterého čeká. Po kontrole totožnosti sedícího muže ve vozidle hlídka městské policie místo opustila.

Operátor městského kamerového systému ale vozidlo sledoval pro případ, kdyby řidič měl v úmyslu s vozidlem odjet. Netrvalo to dlouho a vozidlo se opravdu dalo do pohybu.

Hlídka městské policie vozidlo pronásledovala na kruhový objezd v ulici Pražská, kde řidič odbočil k na parkoviště k nákupnímu středisku Albert. Při průjezdu zatáčkou řidič vozidla nezvládl řízení a vyjel z pozemní komunikace, kde došlo ke střetu s dopravní značkou.

Muž byl zadržen za pomoci donucovacích prostředků a na místo byla přivolaná hlídka Policie ČR, která se událost převzala se všemi zjištěnými poznatky.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací