Sobota 4. červenec 2020
Svátek má Prokop

Lužice - Dopravní policisté o víkendu vyšetřovali okolnosti nehody, která se stala na silnici III. třídy nedaleko obce Svinčice na Mostecku.

Tam na křižovatce silnic od Lužic a Svinčic došlo ke střetu dvou osobních vozidel, která byla po nárazu odhozena mimo vozovku do kukuřičného pole.

"Účastníci nehody byli odvezeni na vyšetření do zdravotnického zařízení. Dechová zkouška u řidičů vyloučila požití alkoholu," uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková. Hmotnou škodu policisté odhadli na částku 70 tisíc korun. Příčina nehody a míra zavinění je předmětem šetření dopravní policie.

Během víkendu, od pátku do neděle, vyjížděli dopravní policisté v Ústeckém kraji k řešení 77 dopravních nehod a havárií. V pátek došlo k 36 nehodám, v sobotu k 28 a v neděli k 13 nehodám. Nikdo nebyl usmrcen. Těžce zraněn byl 1 člověk a lehké zranění utrpělo 19 osob. Hmotná škoda byla vyčíslena na 3 354 000 korun.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací