Úterý 24. listopad 2020
Svátek má Emílie

Most - Na příležitost zareagoval okamžitě muž ve věku 39 let z Mostu. Ten měl projíždět mosteckou ulicí Dělnická, když si na parkovací ploše všiml stojícího osobního vozidla, které mělo plně otevřené okno u spolujezdce.

"Muž svým autem zajel hned vedle, aby nebyl nápadný, a poté okénkem vlezl dovnitř a z vozidla měl odcizit tašku, notebook, nabíječku, sluchátka, koženou bundu, batoh, peněženku s doklady a kreditní kartou, klíče, brýle a další věci, vše v hodnotě 11 tisíc korun. Následně rychle nasedl do svého vozidla a z místa odjel," popisuje jeho jednání mluvčí Policie ČR Ludmila Světláková.

Policisté obvodního oddělení Most Zahradní, kteří na případu pracovali, záhy odhalili totožnost podezřelého. Vyšetřovatel Mostečana obvinil ze zločinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za které hrozí až osmiletý trest s ohledem na skutečnost, že ke krádeži došlo v době vyhlášeného nouzového stavu.

Obviněný byl již v minulosti trestán a v současné době je ve výkonu pro jiný delikt. Odcizené věci policie nezajistila. Notebook údajně obviněný prodal neznámé osobě a další věci prý zahodil.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací