Pátek 26. únor 2021
Svátek má Dorota

Most - Na linku 156 se v nočních hodinách obrátil oznamovatel, který uvedl, že u bloku 97 někdo v bílém vozidle již hodinu troubí.

Operátor kamerového systému zahájil monitorování místa a zjistil bílé vozidlo, které se rozjelo od uvedeného bloku ulicí W. A. Mozarta, a informoval motohlídku s uvedením popisu vozidla a registrační značky. Motohlídka popsané vozidlo zaznamenala a zjistila, že řidič vjel s vozidlem do jednosměrky.

Strážníci vozidlo sledovali a následně zastavili za pomoci zvukového a světelného výstražného znamení v ul. A Dvořáka. Řidič na místě doznal, že nerespektoval dopravní značku zákaz vjezdu všech vozidel a zároveň hned uvedl, že nevlastní řidičské oprávnění. Jinak by pravděpodobně věděl, že nemůže troubit, tj. užívat zvukové výstražné znamení, bez zákonného důvodu.

Zároveň hlídka při komunikaci s řidičem pojala podezření, že před jízdou požil alkohol. Na místo proto přivolala velitele směny, který provedl zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu s výsledkem 1,66 promile.

Dalšího řidiče, který řídil s vysloveným zákazem řízení, strážníci zajistili u nádraží, kde porušil dopravní značku zákaz vjezdu. V obou případech strážníci na místo přivolali hlídku Police ČR, která si události se všemi poznatky převzala k dalšímu šetření.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací