Pondělí 6. červenec 2020
Svátek má Mistr Jan Hus

Most - Zaměstnankyně pečovatelské služby požádala na lince 156 strážníky mostecké městské policie o pomoc, že se nemůže dostat do bytu starší paní, o kterou se stará, ale z bytu je slyšet její hlas.

Na místo byla vyslána hlídka městské policie, která se spojila s oznamovatelkou u bytu starší ženy. Majitelka bytu se strážníky komunikovala, ale nebyla schopna otevřít dveře od bytu. "Strážníci vylomili zámek u vstupních dveří do bytu a v obývacím pokoji na zemi našli ležet starší ženu, která podle jejího sdělení v nočních hodinách upadla a nemohla si přivolat pomoc," sdělil Vlastimil Litto, mluvčí Městské policie Most. Hlídka městské policie poskytla ženě první pomoc do příjezdu Zdravotnické záchranné služby, která jí odvezla do nemocnice k dalšímu vyšetření. Na místo byla přivolána zámečnická firma, která provedla zajištění bytu a klíče si převzala pečovatelka starší paní.

Další ženě pomohla hlídka městské policie v ulici Konstantina Biebla, kde jí našla ležet na chodníku a zpět jí pomohla postavit se na nohy. Při pádu na chodník se udeřila do hlavy a z tohoto důvodu jí byla na místo přivolána Zdravotnická záchranná služba, která si ženu převzala a odvezla jí do nemocnice k ošetření.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací