Neděle 5. červenec 2020
Svátek má Cyril a Metoděj

Mariánské Radčice - Mariánská pouť, jejíž již XIII. ročník pořádá obec Mariánské Radčice ve spolupráci se Severočeskými doly, se uskuteční v sobotu 14. září. Centrum obce promění na místo plné zábavy, pouťových atrakcí a stánků a místo, kde vás čeká spousta koncertů a zábavy.

Pouť bude odstartována v 10 hodin v kostele Panny Marie Bolestné mší svatou. Poté bude kostel zpřístupněn veřejnosti k prohlídkám. Také hlavní scéna a historická scéna začne programem v 10 hodin. Těšit se zde můžete například na koncert Magdy Malé či Bohuše Matuše, ale to až ve večerních hodinách. Ještě před tím, zahraje Kladenská Heligonka, Ondra Krejča, folková kapela Křap, Michal Helč či Marek Černoch, vystoupí kouzelník, pro děti bude připravena pohádka, čeká vás cykloshow, skokani, či žonglér, vystoupení sboru ZUŠ Litvínov, na závěr se můžete těšit na ohňostroj.

Na historické scéně bude připravena soutěž pro děti, rytířské hry pro děti, dobové tance, sokolník, rytířský turnaj na koních, trubači a dětská bitva. Po celý den bude probíhat stánkový prodej, pouťové atrakce a projížďky na koních.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací