Sobota 16. říjen 2021
Svátek má Havel

Most – V malochovu lam ve vilové čtvrti v Mostě pod Hněvínem a v přilehlém parku se chystá zážitkový program Chovatelem lam pro děti od 6 do 12 let.

Vypsány jsou tři termíny, kapacita je omezená. Speciální dopolední program začíná vždy v osm hodin ráno a končí ve dvanáct, a to ve středu 4. srpna, v pondělí 9. srpna a v sobotu 14. srpna.

Co na děti čeká? Především program plný nezapomenutelných zážitků krmení a hlazení alpak, procházka, prohlídka chovu či tvořivá dílna. „Děti budou vyrábět drbátko pro lamy, zjistí, jak se suší lamí bobky a k čemu se dají použít, prohlédnou si lamí vlnu a výrobky z ní i lamí zuby, které vypadly Fredovi. Děti si budou moci vyzkoušet i trénink lam - skákání přes překážky nebo lamí políbení a spoustu další alpačí zábavy,“ přibližuje chovatelka Alena Saladiaková.

2607alpakarna1

Foto: alpakarna.com

Dětem se budou věnovat dvě zkušené chovatelky a vychovatelky, není potřeba žádný test na covid. Na každý termín je pouze 6 volných míst. Program Chovatelem lam přijde na 1500 korun za jedno dítě. Na památku si malí chovatelé odnesou tři fotky s lamáčky z Polaroidu. Svačinu není třeba dětem připravovat, dostanou ji na místě.

Rezervace na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., telefonicky, Instagramu nebo Facebooku Alpakárna.

Všeobecné podmínky a bližší informace k účasti v zážitkovém programu pro rodiče ke stažení ZDE.

2607alpakarna2

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací