Úterý 26. květen 2020
Svátek má Filip

Mikulov – V sobotu 25. ledna otevřel Sportovní Club Bouřňák na Mikulově kromě sjezdovky Údolíčko, která je zprovozněná už od soboty 3. ledna, také dlouho očekávanou dráhu Slalomák. Pracovníci MC Bouřňák navíc avizují, že všem návštěvníkům, kteří o tomto víkendu na Bouřňák dorazí, poskytnou 10% slevu na jízdném.

Provozní doba lyžařského areálu, která se ode dneška týká i Slalomové dráhy, je v sobotu i v neděli od 9 do 16 hodin. Slalomový svah je nejtěžší dráhou areálu a patří mezi nejstrmější sjezdovky v České republice. Měří 700 metrů a dosahuje převýšení 256 metrů. Dětský svah Údolíčko měří 380 metrů a je vhodný nejen pro děti, ale i pro méně zdatné nebo začínající lyžaře. Na oba svahy vyveze návštěvníky vlek. Obě dráhy jsou uměle zasněžované.

Přístup k vlekům je od placeného parkoviště v Mikulově. Při dobré sjízdnosti silnice z Mikulova na Moldavu lze využít také parkoviště v Moldavě - Novém Městě. To má ale jen omezenou kapacitu. Na Mikulově podle pracovníků areálu v sobotu ráno svítilo slunce a bylo tady kolem – 6 °C. Nahoře na Bouřňáku byly naměřené -3 stupně Celsia.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací