Sobota 28. březen 2020
Svátek má Soňa

Litvínov - U dvou vážnějších havárií na Litvínovsku zasahují ve čtvrtek odpoledne policisté a zdravotničtí záchranáři.

V Litvínově došlo na průtahu městem v Podkrušnohorské ulici ke srážce dvou osobních automobilů. K nehodě došlo před přechodem u křižovatky s ulicí S. K. Neumanna. Jedno z vozidel zezadu narazilo do před ním jedoucího auta a odrazilo jej na zábradlí u přechodu. Na místo přijela sanitka, která naložila zraněného člověka a převezla k dalšímu ošetření.

V Horním Jiřetíně je uzavřena ulice Generála Svobody. Došlo tam ke srážce dvou osobních automobilů a následnému poškození dalších zaparkovaných vozidel. Na místě jsou již policisté a sanitka zdravotnické záchranné služby.

V Litvínově počítejte s odklízením následků karambolu do půl šesté odpolední, v Horním Jiřetíně je uzavírka nyní podle dopravního servisu Policie ČR oznámena do půl deváté večerní.

2002nehodalitvinov2

Nehoda v Litvínově. Foto: čtenářka

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte čerstvé informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací