Čtvrtek 2. duben 2020
Svátek má Erika

Litvínov - Při kontrole parkoviště před Kauflandem zjistila hlídka litvínovských strážníků nezabrzděnou Škodu Octavii, která se samovolně rozjela.

Strážníci vozidlo zastavili a zajistili. V Kauflandu nechali rozhlasem vyvolat majitele. Na místo se dostavil starší muž, který byl celou situací silně rozrušený. Auto sice zaparkoval zpět na místo, nebyl ale schopen další jízdy. Vlivem rozrušení měl dýchací obtíže.

Strážníci muže usadili ve služebním vozidle a nechali odpočinout. Lékařská pomoc nebyla potřeba. Muž se uklidnil, na doporučení strážníků ale autem už nejel. Pro auto i muže přijel jeho syn.

Nebyl to jediný případ, kdy strážníci pomáhali lidem v nouzi. O pomoc požádala městské policisty žena, jejíž nemohoucí babička byla zavřená v bytě a klíče měla v zámku. Seniorka měla zdravotní potíže a nemohla dveře otevřít. Strážníci přivolali rychlou záchrannou službu a odvrtali zámek. Lékař rozhodl o převozu ženy do mostecké nemocnice.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

Ústecký kraj

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací