Čtvrtek 9. červenec 2020
Svátek má Drahoslava

Most - Strážníci mostecké městské policie vyjížděli třikrát za jeden večer do bloku 92 řešit rušení nočního klidu po 22. hodině do bytu, ve kterém slavila větší skupina osob návrat jednoho z nich z výkonu trestu.

Při třetím příjezdu na místo bylo již patrné, že se situace na místě nezklidní, ba naopak se bude vyhrocovat. Proto na místo vyjely hned dvě hlídky strážníků městské policie a hlídka Policie ČR.

Jakmile hlídky přišly k bytu, ze kterého vycházel pro sousedy patrně již nesnesitelný hluk, zjistili strážci zákona, že byt už nemá vchodové dveře, které jsou vysazené a rozbité.

Z bytu, ve kterém se nacházelo přibližně patnáct osob, vyšel neznámý muž a začal hlídky častovat vulgárními urážkami. Po opakované zákonné výzvě k předložení dokladů totožnosti ze strany Policie České republiky, na kterou muž v podnapilém stavu nereagoval a začal před policistou máchat rukami, bylo zjevné, že se chystá k útoku na zasahující policisty. Ti okamžitě muže za použití donucovacích prostředků svedli k zemi a přiložili muži služební pouta.

V okamžiku, kdy strážci zákona omezili útočníka na osobní svobodě, vyběhla z bytu skupina osob a bylo zcela patrné že mohou ohrozit zasahující policisty, byl použit slzotvorný prostředek k zastavení útoku a zklidnění situace.

Hlídka muže v poutech vyvedla před dům a posléze se strážníci vrátili zpět k bytu, ze kterého vykázali osoby, které zde nemají trvalé bydliště. Poté už byl klid.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací