Neděle 23. únor 2020
Svátek má Svatopluk

Ústí nad Labem - V pondělí krátce před polednem došlo v Přístavní ulici v Ústí nad Labem k dopravní nehodě nákladního a osobního vozidla. Osobní vozidlo po střetu prorazilo zábradlí a spadlo do koryta v místech, kde se řeka Bílina vlévá do Labe.

Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému, tvoří se kolona vozidel, je tu kyvadlový provoz jedním jízdním pruhem. Podle zjištění redakce, žena při nehodě a následném pádu do řeky utrpěla středně těžká zranění. V současné době je hospitalizována v ústecké nemocnici mimo ohrožení života.

0601nehodaulkz3

Foto: Petr Velký

Tvořte i vy s námi aktuální zpravodajství pro ostatní čtenáře. Máte aktuální informace z provozu na našich silnicích? Napište nám, pošlete nám fotku či video na WhatsApp 737 058 283, do zpráv na Facebooku či mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Děkujeme.

Aktuálně

Podnikání

Lidé

Co se chystá

Tipy na výlet

Zajímavosti

© 2012 - 2018 | E-mostecko.cz | Linelab.cz TOPlist

Webové stránky skupiny používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací